Deli Nature Premium králík 15 kg

Deli Nature Premium králík 15 kg

28.90 €

Dodanie: skladom

Kúpiť

Deli Nature Premium DWARF RABBITS 15kg

kompletné krmivo pre králiky a zakrpatené králiky s vysokým percentom hrubej vlákniny.

Vyvinuté tak, aby vyhovelo potrebám zvieraťa. Doplnené lisovanými granulami s pridaním extra vitamínu, proteínov a hrubej vlákniny.

Pestrá zmes vločiek, zrnín, lisovaných a extrudovaných granúl určená na udržanie králika v optimálnej kondícii. Obsahuje lucernu, ovocie a zeleninu.

 

Zmes je bohatá na Lucerne. Lucerna je výborná surovina pre králiky - má vysoký obsah vlákniny a tá hrá dôležitú úlohu v trávení králika. Navyše má lucerna vysoký obsah proteínu, obsahuje dobre vyvážené amino kyseliny, je bohatá na minerálne látky ako je vápnik, magnézium, draslík, železo,....

Naklíčené semienka lucerny zvaná alfaalfa (5) sú výrobným zdrojom vitamínu E. Sušené naklíčené semienka obsahujú priemerne 120mg/kg vitamínu E.

 

Ovocie a zelenina stimulujú hlodanie, ktoré je dôležité pre prirodzené obrusovanie zubov, taktiež obsahujú dôležité vitamíny.

 

Zmes obsahuje obilniny vo forme kukuričných vločiek, pufovanej kukurice, pufovanej pšenice. Takto upravené sa vďaka želatinizácii škrobu a ďalších živít stávajú vysoko stráviteľnými s lepšou biologickou absorpciou.

-100% prírodný

-Vyrobené z vysoko kvalitného surového materiálov.

 

Výrobca Deli nature je belgická spoločnosť s vysoko kvalitným krmivom pre vtáky, hlodavce a hospodárske zvieratá. Korene tejto spoločnosti siahajú k firme Beyers ktorý bol známi pre svoju vynikajúcu kvalitu. Vďaka týmto koreňom sa krmivá Deli Nature môžu opierať o dlhoročné skúsenosti s výrobou a použitím krmív.

 

Zloženie: deriváty rastlinného pôvodu, obilniny, zelenina (5% hrachové vločky, 4% zelenej fazule, 2% kúsky mrkvy, 2% zelený fazuľa, 0,5% pór), ovocie (7% rohovník, 0,5% banán, 0 ,5% jablko), extrakty rastlinných bielkovín, semená, minerály, rôzne cukry, oleje a tuky.

 

Analytické zložky: hrubý proteín 14%, hrubé tuky 3,9%, hrubá vláknina 13%, popoloviny 6%, vápnik 1%, fosfor 0,5%, lyzín 0,25%, metionín 0,07%, sodík 0,09 %

Nutričné ​​doplnkové látky na kg: E672 - vitamín A 11000 m.j., E671 - vitamín D3 2000m.j.,3a700 - vitamín E (all-rac-alfa-tocopherylacetaat) 70mg, E300 - vitamín C 100mg, E300 - vitamín C 100mg ) 60g, E1 - železo (monohydrát síranu železnatého) 75mg, E4 - meď (síran meďnatý) 8mg, E5 - mangán (monohydrát síranu mangánu) 25mg, E2 - jód (jodid vápenatý) 0,6mg, obsahuje 0,6mg,

 

Skladujte v suchu a chlade.

Králik by mal priemerne zjesť 30g krmiva za deň na 1kg svojej váhy.

Králik by mal mať vždy dostupnú čerstvú vodu a seno.

 

Kvalitné krmivo pre psov aj mačky

© 2024 BioOriginal s.r.o. internetové stránky vytvoril eweb Táto webová stránka používá súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

NajNákup.sk Pricemania.sk – Porovnanie cien Tovar.sk - porovnanie cien