WELLCAN GOLD CAT ADULT 32/18 10kg špeciálna receptúra pre dospelé mačky

WELLCAN GOLD CAT ADULT 32/18 10kg špeciálna receptúra pre dospelé mačky

36.80 € 40.50 €

Dodanie: skladom

Kúpiť

Špeciálna receptúra pre dospelé mačky, s kuracím mäsom a ryžou s hairball tranzitným systémom

Jediným zdrojom uhľohydrátov sú ryža, kukurica a jačmeň

Mačky milujú chuť mäsa a inštinktívne vedia, čo je pre nich dobré, preto vedia oceniť kvalitné mäso. WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM CAT ADULT sú pripravované výlučne z kvalitného mäsa, starostlivo vybraného tak, aby Vaša mačka zo svojho krmiva získala maximum.

WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM CAT ADULT granule sú plné vysoko kvalitných bielkovín, vitamínov, minerálnych látok a chuťovo rozmanitých a zdravých zložiek. Granule sú vyrobené z kvalitného mäsa a sú kompletnou a vyváženou stravou na každý deň.

Zloženie: kuracie mäso, ryža, kukurica, kurací tuk, rybie mäso, jačmeň, hydrolyzovaná kuracia pečeň, kukuričný škrob, celulóza (min. 5%), repná dužina, droždie, vaječná múčka, rybí olej, minerály a vitamíny, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitínu), hydrolyzované kôrovce (zdroj glukosamínu), inulin (min. 0,5% FOS) lecitín ( min. 0,5% FOS), výťažok z yucca shidigera, taurín, cholín chlorid, kalcium karbonát, L-karnitín

Analytické zložky:

N-látky (Proteíny): 32,0 %

Oleje a tuky: 18,0 %

Vláknina: 2,0 %

Popol: 6,0 %

Vlhkosť: 8,0 %

Fosfor: 1,0 %

Kalcium: 1,4%

Doplnkové látky:

Vitamín A (alfa-retinyl acetat): 20.000 IU/kg

Vitamín D3 (cholecalciferol): 2.000 IU/kg

Vitamín E (aplpha-tocopherol acetate): 400 IU/kg

Vitamín C (ascorbylfosfaat): 250 mg/kg

Inuline: 2 g/kg

Taurin: 1.000 mg/kg

Zaručená úroveň vitamínov do dátumu minimálnej trvanlivosti. Dátum minimálnej trvanlivosti a EU číslo schválenia sú uvedené na obale. Mastné kyseliny Omega 3 a 6 sú v optimálnom pomere 5:1. Skladujte na suchom mieste, chráňte pred slnečným žiarením. Konzervované prírodnými antioxidantmi.

Pridané stopové prvky: meď 5,0mg/kg, zinok 65,0mg/kg, železo 75,0mg/kg, mangán (Manganous(II)oxide) 30,0 mg/kg, kobalt 0,5 mg/kg, jód (Calciumjodat) 1,5mg/kg

Kŕmny návod: Nakoľko každá mačka má individuálnu potrebu krmiva, kŕmny návod je iba odporúčaním, Vy ste najlepším expertom pre Vašu mačku. Neprekrmujte! Zabezpečte mačke stály prístup k čerstvej vode.

Váha mačky: g/deň

2-4kg 30-60g

4-6kg 60-90g

6-8kg 90-110g

Reg. č.: SK 300 182

Omega 3 a 6 mastné kyseliny v optimálnom pomere

Pro-Immun -stimuluje imunitný systém

Taurin - esenciálna aminokyselina, ktorá môže zlepšiť zrak

Mineralplus - minerálne látky kalcium / fosfor pomáhajú udržať kosti v dobrej kondícii

Pro-Fibre - ideálna rovnováha medzi rozpustnou a nerozpustnou vlákninou

pH-balance - optimalizuje hodnotu pH, ako prevenciu proti tvorbe močového kameňa

Nutri-Derm - podporuje zdravú pokožku a hebkú srsť

Kompletné SUPER PREMIUM krmivá rady WELLCAN GOLD CAT vyhovujú všetkým požiadavkám mačiek. Rada krmív pozostáva zo šiestich špecifických receptúr vyvinutých pre rôzne nutričné potreby vo všetkých etapách života mačiek. Mačky sú náročné pri výbere potravy, preto sme spravili maximum, aby sme ponúkli perfektnú kvalitu pre všetky druhy mačiek. V našej rade sa nachádzajú špeciálne receptúry pre rastúce mačiatka, dospelé ako aj starnúce mačky. Vyvinuli sme tiež špeciálne receptúry pre mačky s tendenciou k obezite, rovnako ako pre mačky žijúce v bytoch a pre mačky trpiace potravinovou intoleranciou.

Záruka nutričných hodnôt

Obsah živín: krmivá WELLCAN GOLD CAT vyhovujú odporúčaniam AAFCO (The Association of American Feed Control Officials). Naše kŕmne testy ukázali, že WELCAN GOLD CAT krmivá sú perfektnou a vyváženou stravou pre všetky mačky.

Kontrola kvality: krmivá WELLCAN GOLD CAT sa vyrábajú v továrni, ktorá získala certifikát ISO 9001, ako aj certifikát systému riadenia kvality HACCP, ktoré sú garanciami najvyššej kvality.

Kvalitné krmivo pre psov aj mačky

© 2021 BioOriginal s.r.o. internetové stránky vytvoril eweb
Táto webová stránka používá súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

NajNákup.sk Pricemania.sk – Porovnanie cien Tovar.sk - porovnanie cien