WELLCAN GOLD CAT SENSITIVE 32/18 10kg špeciálna receptúra pre citlivé mačky

WELLCAN GOLD CAT SENSITIVE 32/18 10kg špeciálna receptúra pre citlivé mačky

41.80 € 44.24 €

Dodanie: skladom

Kúpiť

 

Superprémiové granule pre citlivé mačky. S jahňacím mäsom a ryžou s hairball tranzitným systémom.

Jediným zdrojom uhľohydrátov sú ryža a kukurica

Mačky milujú chuť mäsa a inštinktívne vedia, čo je pre nich dobré, preto vedia oceniť kvalitné mäso. WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM CAT SENSITIVE sú pripravované výlučne z kvalitného mäsa, starostlivo vybraného tak, aby Vaša mačka zo svojho krmiva získala maximum.

Sterilizované a kastrované mačky majú tendenciu k problémom s močovým traktom. WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM CAT SENSITIVE obsahuje správny pomer minerálnych látok a vitamínov, ktoré pomáhajú udržiavať zdravý močový trakt a podporujú prirodzenú obranyschopnosť mačky. Sterilizované a kastrované mačky sú viac náchylné k priberaniu na váhe. WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM CAT SENIOR obsahuje špeciálne vyváženú kombináciu bielkovín a potrebných tukov, a tak pomáha udržiavať ideálnu hmotnosť Vašej mačky.

WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM CAT SENSITIVE je 100% kompletné krmivo s kvalitnými ingredienciami, ktoré sú tak vynikajúce, ako aj zdravé. Ideálne pre mačky, ktoré žijú svoj život naplno!

Zloženie: jahňacie mäso, kukuričný škrob, ryža, kukurica, kurací tuk, hydrolyzovaná kuracia pečeň, rybie mäso, buničina (min. 5%), repná dužina, droždie, vaječná múčka, vitamíny a minerály, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitínu), hydrolyzované kôrovce (zdroj glukosamínu), rybí olej, inulín (min. 0,5% FOS), lecitín (min.5,0%), taurín, cholin chlorid

Analytické zložky:

N-látky (Proteíny): 32,0 %

Oleje a tuky: 18,0 %

Vláknina: 4,5 %

Popol: 6,5 %

Vlhkosť: 8,0 %

Fosfor: 1,0%

Kalcium: 1,4%

Doplnkové látky:

Vitamín A (alfa-retinyl acetat): 20.000 IU/kg

Vitamín D3 (cholecalciferol): 2.000 IU/kg

Vitamín E (ako dl-alfa-tokoferolacetát): 400 IU/kg

Vitamín C (ako kyselina L-askorbová fosfát): 250 mg/kg

Inuline: 2 g/kg

Taurin: 1.000 mg/kg

Lecitín: 5 g/kg

Cholin chlorid: 2.500 mg/kg

Zaručená úroveň vitamínov do dátumu minimálnej trvanlivosti. Dátum minimálnej trvanlivosti a EU číslo schválenia je uvedené na obale. Mastné kyseliny Omega 3 a 6 sú v optimálnom pomere 5:1. Skladujte na suchom mieste, chráňte pred slnečným žiarením. Konzervované prírodnými antioxidantmi.

Pridané stopové prvky: meď 5,0mg/kg, zinok 65,0mg/kg, železo 75,0mg/kg, mangán (Manganous(II)oxide) 30,0 mg/kg, kobalt 0,5 mg/kg, jód (Calciumjodat) 1,5mg/kg

Kŕmny návod: Nakoľko každá mačka má individuálnu potrebu krmiva, kŕmny návod je iba odporúčaním. Vy ste najlepším expertom pre Vašu mačku. Neprekrmujte! Zabezpečte stály prístup k čerstvej vode pre mačku.

Váha mačky: g/deň

2-4kg 30-60g

4-6kg 60-90g

6-8kg 90-110g

Reg. č.: SK 300 182

Omega 3 a 6 mastné kyseliny v optimálnom pomere

Pro-Immun -stimuluje imunitný systém

Taurin - esenciálna aminokyselina, ktorá môže zlepšiť zrak

Mineralplus - minerálne látky kalcium / fosfor pomáhajú udržať kosti v dobrej kondícii

Pro-Fibre - ideálna rovnováha medzi rozpustnou a nerozpustnou vlákninou

pH-balance - optimalizuje hodnotu pH, ako prevenciu proti tvorbe močového kameňa

Nutri-Derm - podporuje zdravú pokožku a hebkú srsť

Kompletné SUPER PREMIUM krmivá rady WELLCAN GOLD CAT vyhovujú všetkým požiadavkám mačiek. Rada krmív pozostáva zo šiestich špecifických receptúr vyvinutých pre rôzne nutričné potreby vo všetkých etapách života mačiek. Mačky sú náročné pri výbere potravy, preto sme spravili maximum, aby sme ponúkli perfektnú kvalitu pre všetky druhy mačiek. V našej rade sa nachádzajú špeciálne receptúry pre rastúce mačiatka, dospelé ako aj starnúce mačky. Vyvinuli sme tiež špeciálne receptúry pre mačky s tendenciou k obezite, rovnako ako pre mačky žijúce v bytoch a pre mačky trpiace potravinovou intoleranciou.

Záruka nutričných hodnôt

Obsah živín: krmivá WELLCAN GOLD CAT vyhovujú odporúčaniam AAFCO (The Association of American Feed Control Officials). Naše kŕmne testy ukázali, že WELCAN GOLD CAT krmivá sú perfektnou a vyváženou stravou pre všetky mačky.

Kontrola kvality: krmivá WELLCAN GOLD CAT sa vyrábajú v továrni, ktorá získala certifikát ISO 9001, ako aj certifikát systému riadenia kvality HACCP, ktoré sú garanciami najvyššej kvality.

Hmotnosť (kg): 10 kg

 

Kvalitné krmivo pre psov aj mačky

© 2021 BioOriginal s.r.o. internetové stránky vytvoril eweb
Táto webová stránka používá súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

NajNákup.sk Pricemania.sk – Porovnanie cien Tovar.sk - porovnanie cien